آزمون تعیین سطح زبان هوانوردی

راهنمای ثبت نام

برای رزرو جلسه آزمون باید در این سامانه حساب کاربری داشته باشید. بنابراین اگر قبلا در سامانه ثبت نام کرده اید از طریق انتخاب ورود در منوی سایت وارد حساب کاربری خود شوید؛ در غیر این صورت برای ایجاد حساب کاربری گزینه ثبت نام را انتخاب نمایید. هنگام ثبت نام در سامانه اطلاعات خود را با دقت وارد نمایید تا اشتباهی در آن صورت نپذیرد. در ضمن، آدرس پست الکترونیکی کاربر اعتبارسنجی می شود.

پس از ورود به حساب کاربری برای رزرو جلسه آزمون، در منوی سایت در بخش امور آزمون گزینه رزرو آزمون را انتخاب نمایید. روزهای قابل انتخاب برای کاربر نمایش داده می شود. پس از انتخاب روز مناسب، اطلاعات شغلی و گواهی نامه مرتبط یا این آزمون را وارد نمایید تا در نهایت پس از پرداخت جلسه برای کاربر ثبت شود.

توجه نمایید که اگر متقاضی دانشجو یا فارغ التحصیل دوره های خلبانی است در بخش Occupation گزینه Student Pilot را انتخاب نماید و در بخش Work Place/Training Center محل تحصیل دوره خلبانی خود را ذکر نماید. در ضمن اگر در حال حاضر گواهی نامه مرتبط با آزمون زبان هوانوردی ندارید جای شماره گواهی و تاریخ انقضاء را خالی بگذارید.

پس از تکمیل فرم اطلاعات شغلی به سمت درگاه پرداخت هدایت می شوید و در صورت پرداخت موفق تاریخ و ساعت رزرو شده در بخش آزمون های من قابل مشاهده خواهد بود.